Etrafıyla Bütünleşen Desenli Bahçe Duvarları

Binanın ve bahçenin topyekün bir korumaya alınması amacıyla bahçenin duvarının bir mühendislik çalışması sonucunda binanın yapısına, mimarisine uygun, bahçenin büyüklüğünü de dikkate alacak şekilde yeterli yükseklikte ve kalınlıkta yapılması gerekmektedir.

Yapılacak olan bahçe duvarlarının sadece binanın mimari yapısına ve planına uygun bir görsellikte olması, şehir planlaması açısından yeterli bir çalışma da değildir. Yaptığımız yapının etrafında bulunan diğer binaların mimari yapısını, bahçe sınırlarını, dolayısıyla bütün muhitin bir konsept halinde bir mimariyle yapılıp yapılmadığı gibi konuları da dikkate almak gerekmektedir.

Dolayısıyla bu konuda belediyelerin ilgili bölümlerinden bina yaptığımız ve bahçe duvarı yapmak istediğimiz arazinin bulunduğu muhit için belirlemiş olduğu bir mimari plan olup olmadığının da araştırılması gerekmektedir.

Bu konuda her ne kadar bir sınırlama ve yasal bir dayatma söz konusu olmasa da muhitteki binaların bahçe sınırları ile planlarını, görsel sunumunu dikkate alarak üretilecek bir bahçe duvarı her şeyden önce diğer yapılar arasında uyumsuz ve itici bir görüntüden uzak kalmış olacaktır.

Desenli Bahçe Duvarı Ankara Firması İstediğiniz Özellikteki Bahçe Duvarlarını Üretmektedir

Renklendirmesi ve desenlendirmesi uzman personel tarafından yapılan kalıplarla yapılan bahçe duvarları çevresiyle uyumlu olduğu sürece daha çok dikkat çekebilecektir. Desenli bahçe duvarı üretiminde uzmanlaşmış şirketlerle anlaşarak binalarımızın bahçe duvarlarını çevresiyle de uyumlu bir şekilde yaptırmamız mümkündür.

Desenli bahçe duvarını sahasında yani inşaat alanında üreterek, bahçenin etrafını çevreleyen ve yaptığı bahçe duvarlarını desenli olarak yaparak binanın genel estetik görünümünü daha iyi hale getiren desenli bahçe duvarı Ankara firması ile yapılırsa mümkün olabilmektedir.

Desenli Bahçe Duvarı Nasıl Yapılmaktadır?

Ankara desenli bahçe duvarı üretimi konusunda şanslı bir ildir. Ankara mimarisinin genel durumuna uygun desenli bahçe duvarlarını kısa sürede, yüksek dayanıklılık ve kalitede betonlarla üreten bir firması var.

Desenli Bahçe duvarı

Bahçe duvarları kendi alanımızı korumamıza ve belirlememize olanak tanır. İstenmeyen kişileri uzak tutmak ve bahçe dekorasyonumuzun zarar görmesini engellemek içinde kullanılır. Bahçe duvarları ayrıca bahçemize girebilecek olan sokak hayvanlarını da engellemektedir.  Ayrıca bahçe duvarları bahçemizi istediğimiz gibi dekore etme şansını bize sunuyor. Dekorumuza uyumlu bahçe duvarları estetik ve güzel bir görüntü sağlıyor. Bahçe duvarı fiyatları örülen malzeme ve uzunluğa göre değişmektedir. Çevreden gelen çöpleri uzak tutarak bahçemizin temiz kalmasını da sağlamaktadır.  Birçok farklı modelde duvarlar örülebilir. Kişinin beğenisine göre bahçe duvarları yapılabilmektedir. İstenilen desenlerde ve şekillerde istenilen taşlarla bahçe duvarları yapılabilmektedir. Sizde güzel bahçe duvarları yaptırarak dekorasyonunuza bir artı ekleyebilirsiniz.

Desenli beton duvarı ile Site, Villa, Konut, Okul, Hastane, Cami, Bağ, Bahçe, İstinat duvarı, Ve Çevre duvarı, işleri özenle yapılır.
Desenli veya desensiz demir kalıplarımızla uygun fiyata tecrübeli usta kadromuz ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Toprağın önüne çekilen set. Yol veya herhangi bir yapıyı dış etkenlerden korumak amacıyla yapılan
istinat duvarı, desenli istinat duvarı, ankara istinat duvarı, ankara desenli istinat duvarı, istinat duvaru ustaları, istinat duvarı işi yapanlar,istinat duvarı yapan firmalar, yapım,usta,ustası,düz istinat duvarı,ankara, eryaman, sinçan, çayyolu, inçek, çankaya, kızılay, batıkent, ulus, yenikent, yasamkent, mamak, gölbaşı, Etimesgut, Bağlıca, Kazan, polatlı, Ankara’nın tüm semtinde hizmet vermekteyiz.