Fabrikalarınızı Orjinaline Uygun Bölüyoruz

Fabrika binaları plan ve proje olarak diğer binalardan oldukça farklı binalardır. İlk yapımı sırasında düşünülmemiş veya plana eklenmemiş bazı bölmelere sonradan ihtiyaç duyulabilmektedir. Ancak bu bölmelerin genel iş süreçlerine zarar vermeden ve iş akışını bozmayacak şekilde yapılması gerekmektedir.

Fabrikada üretilen ürünlerin üretimini kolaylaştıracak ve sistemin işleyişini hızlandıracak uygun fabrika bölümlerinin yapılması teknik bilgi ve mühendislik çalışması gerektirmektedir. Kolon arası fabrika bölme olarak isimlendirilen bu yeni bölümler oluşturma işi firmamız tarafından en iyi şekilde yapılan işlerdendir.

Fabrikalarınızı Yeniden İnşa Ediyoruz

Fabrika Bölme Ankara firması olarak kurulduğumuz tarihten itibaren sürdüğümüz duvar yapımı işlerinde beton kullanmaktayız. Yaptığımız duvarlar tek bir kalıp içine dökülen harç malzemesi ile yapıldığı için yıkılması, parçalanması veya bozulması söz konusu olmamaktadır.

Tek parça olarak üretilen bu duvarlar arasından bırakılmak istenilen kapı veya pencere gibi boşluklar, duvar yapımına başlanırken projelendirilerek yapılmaktadır. Daha sonradan bu tür açıklıkların bırakılması oldukça zor olacağı için baştan belirlenen açıklıklar fabrika bölme işlerinde alanımızın en iyisi olduğunu kanıtlayacak nitelikte ve ebatlarda, fabrikanıza uyumlu olacak şekilde yapılmaktadır.

Kolon Arası Duvar Yapan, Fabrika Bölen Ankara Firmasıyız

Fabrikalarda yapılmak istenilen bölme işlemleri genellikle mevcut kolonlar arasında olmaktadır. Kolonlar arasında yapılan bu bölme işlemleri mevcut kolonlarla sabitlenerek daha dayanıklı olmaktadır. Kolon arası bölme Ankara firması olarak alanında ustalaşmış çalışanlarla çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Profesyonel yönetici ve mühendis yönlendirmeleri ile kendi mesleki tecrübesini içselleştirmiş çalışanlarımızla fabrikalarınızda yapacağımız bölme işlerinden yüksek kazanım elde edecek ve firmamıza minnet duyacaksınız.

Fabrika Bölme Ücretleri Nasıldır?

Fabrika bölme işlerinde fabrika sahiplerinden talep ettiğimiz ücretler, diğer inşaat ve duvar yapımı işlerinde talep ettiğimiz işlerle benzer tutarlarda olup işin büyüklüğü dikkate alınarak hesaplanmaktadır. Ücret ve diğer konularda bilgi almak için internet sitemizi ziyaret edebilir, firmamızı telefonla arayabilirsiniz.