Bahçe Duvarı

Arazinizin ve evinizin bölgesini belirlemek için kullanılan bahçe duvarları dekorasyon amaçlı olarak da tercih edilmektedir. Bahçenin doğal görüntüsünü bozmadan bahçenizi dekore etmenize olanak tanıyan bahçe duvarı firmamız profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir.

Bahçe duvarları sokak hayvanlarını ve istenmeyen kişileri evinizden uzak tutarak güvenliğinizi de sağlamaktadır. Dışarıdan bahçenize gelecek olacak çöpleri engelleyerek evinizin çevresinin daha temiz kalmasını sağlamaktadır. Dekorasyon amaçlı da kullanılan bahçe duvarları çeşit açısından da oldukça zengindir. İstenilen model ve tarzda bahçe duvarı hizmeti veren Ankara bahçe duvarı firmamız farklı yapıda malzemelerle bahçe duvarı hizmeti sunmaktadır.

Bahçe Duvarı Modelleri Nelerdir?

Bahçe duvarı modelleri arasında en klasik olan düz beton bahçe duvarlarıdır. Estetik görünüm ve bahçe dekorasyonu için doğal taş görünümlü bahçe duvarı ve doğal taş malzeme kullanılarak yapılan bahçe duvarları da yapılmaktadır. İsteğe göre bahçe duvarı Ankara firmamız dekoratif amaçlı şekillendirilmiş ve desenli bahçe duvarı hizmeti de sunmaktadır.

Taş Kaplama Bahçe Duvarı

Beton duvar üzerine taş kaplama kullanılarak elde edilen taş kaplama bahçe duvarı estetik ve şık bir görünümün yanında sağlamlık açısından da oldukça avantajlı bir modeldir. İsteğe göre yarıya kadar beton üzerine taş kaplama yapılarak üzerine metal korkuluk eklenerek de kullanılmaktadır. Bu tarzda yapılan bahçe duvarı, hem güvenlikli hem de estetik bir görünüm oluşturmaktadır.

Mermer Kaplama Bahçe Duvarı

Betonarme temel kullanılarak elde edilen mermer kaplama bahçe duvarı taş kaplama gibi beton üzerine mermer kaplama yapılarak elde edilmektedir. Tamamen betonarme üzerine mermer kaplama yapılarak ya da metal korkuluk eklenerek de kullanılabilen bu bahçe duvarı sağlam yapıda ve estetiktir.

Bahçe Duvarı Fiyatları

Bahçe duvarı fiyatları kullanılan malzemeye ve örülecek alanın uzunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Bahçe duvarı için tercih edilen malzemenin kalitesi ve dekoratif görünüm verilmesi de bahçe duvarı fiyatını etkilemektedir.