Villa Bahçe Duvarı

Ana yapıdan ayrılmış parklar ve istinat duvarları, planlanan alan düzenlemelerine uygun olarak kat alanına dahil edilmez. Planlanan alanda villa bahçe duvarı yola bakan cephenin önünde 0,5 metre ve arkasında en fazla 2 metredir. Duvar bu duvara monte edilebilir, böylece görünürlük bozulmaz ve maksimum 1 metre. Bahçe duvarlarının yapımı için lisans gerekmez. Ancak, iskele kurulmalı ise, şehre uygulanmalıdır.

Park duvarlarının dış ve şehir sınırları içerisinde ve bitişik ve planlanmamış alanların yüksekliği de yönetmelikle belirlenir. Yönetmeliğe göre park duvarının yüksekliği yolun kenarından ve yoldan cepheye 1 metre, arka tarafında ise maksimum 1,5 metre olabilir. Duvar, bahçe duvarına, yüksekliği 1 metreyi geçmeyecek ve manzarayı engellemeyecek şekilde monte edilebilir.

Eğimin yüksek olduğu uygulamaların takdirine bağlı olarak belediye yetkilidir. Okullar, hastaneler, ibadethaneler, hapishaneler ve elçilik binaları gibi bina ve tesislerde inşa edilecek olan park duvarları ve endüstriyel alanlardaki bahçe duvarları ve çevre alanlar bu yönetmeliğin 1 inci paragrafının hükümleri dışındadır.

Villa Bahçe Duvarı Ankara

Ankara Bahçe Duvarı İnşaat Kalıp İmalatı olarak somut uygulamalar, beton bahçe duvar inşaatı, istinat duvarı inşaatı ve çeşitli beton ve duvar kalıp yapım hizmetleri en genel anlamıyla sağlanırken villa bahçe duvarı Ankara olarak kaliteyi daima ilke edinen ve müşteri memnuniyetini ilk ön planda tutan bir firmayız.

Çalışmamızı fiyat değil, kaliteye göre düşünüyoruz. Fiyat konusu bizim için her zaman bir arka plan olmuştur. Kaliteli çalışmanın müşteri memnuniyeti getireceğini ve bunun da yeni işlere kapı açacağını biliyoruz. Bu nedenle yaptığımız her işte profesyonel hizmet ve kalite alıyoruz ve müşterilerimizin yüzlerinde ortaya çıkacak bir gülümsemenin kaynağı olmaya çalışıyoruz. Villa bahçe duvarı en detaylı şekilde ele alınıp sunulacaktır.