Çevre Duvarı

Genellikle sitelerde tercih edilen çevre duvarı günümüzde villa, ev, okul, tarla, kamu alanlarında vb. bir çok farklı alanlarda da tercih edilmektedir. Çevre duvarı, sitelerin ve diğer alanların giriş çıkışlarının daha rahat bir şekilde kontrol edilmesini sağlamaktadır. Yabancıların ve sokak hayvanlarının içeriye girmesini engellemekte ve güvenliği arttırmaktadır. Site için tercih edilen çevre duvarları genellikle korkuluklu ve uzun bir duvar şeklinde yapılmaktadır. Tercihe göre çevre duvarlarına dikenli ya da jiletli tel de takılmaktadır. Dikenli veya jiletli teller sayesinde site içerisine hırsızların girmesi zorlaşmakta ve güvenliği arttırmaktadır.

Uzun yıllar hizmet veren çevre duvarı Ankara firmamız deneyimli ustalar ve ekibimiz ile istenilen tarzda ve malzemede çevre duvarı yapmaktadır. Dekorasyona ve doğallığa önem veren müşterilerimiz için doğal taş görünümlü çevre duvarı hizmeti de vermekteyiz.

Doğal Taş Görünümlü Çevre Duvarı

Çevre duvarları desenli ya da desensiz olarak tercih edilmektedir. Dekorasyona ve estetik görünüme önem veren kişiler için desenli çevre duvarı hizmeti de firmamız tarafından verilmektedir.

Genellikle dekorasyona ve doğal görüntüye önem veren kişilerin tercih ettiği doğal taş görünümlü çevre duvarları hem güvenli hem de estetik bir görüntü oluşturmaktadır. Doğal taş görünümlü çevre duvarları tecrübeli ustalarımız tarafından betonarme duvar üzerine kömür grisi renk verilerek ve ayrıntılı taş görüntüsü çizilerek yapılmaktadır. Doğal taş görünümlü çevre duvarı düz ya da tercihe göre korkuluk veya dikenli tel ile de kullanılabilmektedir. Dekorasyon açısından oldukça dikkat çekici çevre duvarı çeşitlerinden biridir. Çevre duvarı yapımında çelik kalıplar kullanılmaktadır. Bu da sağlamlığını ve güvenliğini arttırmaktadır.

Çevre Duvarı Fiyatları

Çevre duvarı fiyatları kullanılan malzemenin kalitesine ve duvarın uzunluğuna göre değişilik göstermektedir. Desenli ya da düz tercih edilen çevre duvarlarında da fiyatlar farklılık gösterebilmektedir.